Model Creighton

Nauka metody
Spotkanie wprowadzające w grupie

Spotkanie niezobowiązujące, można przyjść, posłuchać i stwierdzić: „to nie dla mnie” lub zdecydować się na serię spotkań.


8 spotkań indywidualnych

Zdobywamy wiedzę i pewność niezbędną do prowadzenia i zapisywania obserwacji na karcie, rozpoznając naturę konkretnego cyklu.


Czas trwania

Każde spotkanie trwa 120 minut.

Spotkanie wprowadzające ma charakter informacyjny, odbywa się w małej grupie lub indywidualnie i nie zobowiązuje do dalszej nauki. Można przyjść, posłuchać i stwierdzić: „to nie dla mnie” lub umówić się na kolejne spotkanie. Na spotkaniu przedstawiane są zasady Modelu Creighton, w tym sposób prowadzenia obserwacji i ich zapisu. Każdy użytkownik metody korzysta z pakietu startowego, który obejmuje kartę do prowadzenia obserwacji wraz ze znaczkami oraz podręcznik dla nowych użytkowników.

W trakcie spotkań indywidualnych z instruktorem prowadzona jest nauka modelu Creighton. Poznajemy naturę konkretnego cyklu miesiączkowego oraz analizujemy kartę obserwacji, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w czasie nauki.

Nauka modelu Creighton trwa od 3 miesięcy do około roku. Pełne szkolenie obejmuje spotkanie wprowadzające oraz 8 indywidualnych spotkań z instruktorem. Dla pełnego poznania i pewnego stosowania metody niezbędne jest uczestnictwo w 5 spotkaniach indywidualnych. Każde spotkanie trwa ok. 1,5 godziny. Ich liczba może wzrosnąć lub zmniejszyć się w indywidualnych przypadkach.

Spotkanie z instruktorem jest ściśle dopasowane do potrzeb klienta i jego tempa nauki. Podczas pierwszych spotkań prezentowany jest również zestaw obrazków, zdjęć i wykresów, ułatwiających porównywanie własnych objawów z przykładami w książce. Poza nauką określania dni płodnych i niepłodnych wykwalifikowany instruktor Modelu Creighton CrMS analizuje poszczególne wskaźniki płodności (długość fazy poPEAKowej, obecność plamienia przedmiesiączkowego, długość cyklu śluzowego, występowanie brązowego krwawienia po miesiączce i inne) oraz ocenia ich związek z ryzykiem występowania takich zaburzeń, jak poronienia, torbiele jajnika, ciąża pozamaciczna czy niepłodność. istnieje możliwość prowadzenia spotkań indywidualnych za pośrednictwem SKYPE lub innych komunikatorów.Umów się na konsultację

KONTAKT

Poradnia stacjonarna, Online.


TELEFON

507 868 528E-mail

info@poradniadlazycia.euSKYPE

Anna Marek – CycońBądź za życiem

POLUB NAS!

Facebook