Anna Marek – Cycoń

Instruktor Modelu Creighton – FertilityCare Practitioner (FCP)
Mgr nauk o małżeństwie i rodzinie /spec. płodność i seksualność małżeńska
UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA SPOTKANIE
Jestem magistrem pedagogiki i nauk o małżeństwie i rodzinie (specjalizacja: płodność i seksualność małżeńska); absolwentką Papieskiego Instytutu Jana Pawła II dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną w Rzymie oraz Akademii Ignatianum w Krakowie.

Od 2012
 roku jestem dyplomowaną instruktorką Modelu Creighton – nowoczesnej metody rozpoznawania płodności. Pracuję z parami i kobietami ucząc je doceniać i rozpoznawać naturalny rytm płodności. Jednocześnie pomagam małżeństwom szukającym pomocy NaProTechnology w diagnozowaniu, leczeniu niepłodności i zaburzeń zdrowia prokreacyjnego. Obecnie prowadzę poradnię wspierania płodności „Dla ŻycIa” w Krakowie.

W 2019 r. zostałam laureatką konkursu o Nagrodę Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
na pracę magisterską i doktorską o nauczaniu Jana Pawła II. Jestem autorką książki pt. „Naturalne planowanie rodziny w świetle teologii ciała Jana Pawła II”. Od wielu lat interesuję się problematyką rodzinną i małżeńską.  Prowadzę warsztaty i prelekcje z zakresu edukacji seksualnej i teologii ciała Jana Pawła II. Na co dzień jestem szczęśliwą żoną i mamą, a z pasji – wodzirejką i tłumaczką.

Umów się na konsultację

KONTAKT

Poradnia stacjonarna, Online.


TELEFON

507 868 528E-mail

info@poradniadlazycia.euSKYPE

Anna Marek – CycońBądź za życiem

POLUB NAS!

Facebook